بدون دانستن نکات طلایی خرید کاغذ دیواری نباید به فکر خرید بیافتید! چرا؟ زیرا شما اطلاعات کافی ندارید، درنتیجه ممکن‌است انتخاب نهایی شما مناسب فضا نباشد و حتی عدم‌هماهنگی رنگ و طرح شما را با فضایی نامناسب روبرو سازد. اما چگونه می‌توانیم بهترین و بهینه‌ترین انتخاب کاغذدیواری را داشته باشیم؟ آیا مرجعی جهت ارائه اطلاعات کافی در زمینه خرید کاغذ دیواری وجود دارد؟ 

شاید تصور شما این باشد که برخی نکات به صورت صرف جهت هدایت شما به سمت خرید کاغذ دیواری گران‌قیمت است، اما اشتباه می‌کنید، نکات طلایی خرید کاغذ دیواری، نکاتی هستند که به‌سادگی هرچه تمام به شما در زمینه خرید کاغذ دیواری ارزان و باکیفیت کمک می‌کنند. 

در این مطلب به شما کمک می‌کنیم که با خیال راحت خرید کنید. اگر به دنبال خرید اینترنتی کاغذ دیواری هستید نیز نگران نباشید، زیرا خرید از فروشگاه پین ‌ورک امکان بررسی این نکات را به شما می‌دهد. مهم نیست که می‌خواهید کاغذ دیواری پذیرایی را انتخاب کنید یا کاغذ دیواری اتاق کودک، مهم این است که این نکات را درنظر داشته‌باشید.

۵ نکته طلایی جهت خرید کاغذ دیواری

اگر به تازگی سری به بازار دکوراسیون علی الخصوص فروشگاه‌های عرضه کاغذدیواری زده باشید، با تنوع طرح‌ و جنس‌ انواع کاغذدیواری روبرو خواهید شد و به طور قطع به تعداد سلیقه‌ افراد، طرح و مدل وجود دارد. اما باید بدانید که انتخاب و خرید کاغذ دیواری اصولی دارد و بدون در نظر گرفتن آنها، نتیجه کار آنچنان مطلوب نخواهد بود. نگران نباشید در این مطلب نکاتی را بازگو می‌کنیم که به واسطه آن‌ها انتخابی مطلوب و بهینه خواهید داشت. 

  1. به بوی کاغذ دیواری ساده توجه کنید.! 

شاید تا‌به‌حال به این موضوع فکر نکرده‌باشید، اما بو در کاغذ دیواری بسیار مهم است. در برخی از انواع کاغذ دیواری مواد نفتی استفاده می‌شود، در‌نتیجه پس از مدت زمان کوتاهی بوی نامطلوب محیط، شما را آزرده خواهد کرد. تصور کنید که کاغذ دیواری اتاق خواب شما از این نوع جنس باشد، چگونه می‌خواهید با توجه به این موضوع خواب راحتی را تجربه کنید؟!

شاید فروشندگان ادعا کنند بعد از مدتی، بوی مواد کاغذدیواری از بین خواهد رفت. اما شاید این مورد تنها یک ادعا باشد، پس به امید اینکه پس از نصب کاغذدیواری، بوی نامطلوب آن از بین می‌رود، دست به خرید نزنید. 

   2. مطمئن شوید که قابل شستشو است.

به فضای خود توجه کنید. اگر در فضای شما گردوخاک زیاد است یا کودکی دارید که ممکن است روی دیوار نقاشی کند، باید کاغذ دیواری را انتخاب کنید که قابل شستشو باشد. البته همیشه نیاز نیست به علت این ویژگی مبلغ بالایی پرداخت کنید. گاهی فضای شما نیاز به چنین امکانی ندارد. 

در تماس با شرکت پین ورک قادر هستید، به طور همزمان به چند نصاب دسترسی داشته باشید و مشاوره قبل از خرید بگیرید. امکان مقایسه قیمت مدل‌های مختلف و هزینه نصب هر نوع و نصب در پین‌ ورک فراهم شده است. برای نصب دقیق دو کارشناس ماهر از شرکت به محل نصب اعزام می شود. 

   3. از ضدخش بودن آن مطمئن شوید.

اگر تابه‌حال به این موضوع فکر نکرده‌اید، باید بگوییم که هیچ چیزی آزاردهنده‌تر از وجود خراش‌های متعدد روی دیوار نیست. درنتیجه حتما به این موضوع در زمان خرید کاغذ دیواری توجه کنید. علاوه بر خش کاغذ دیواری باید نسبت به ضربه از مقاومت بالایی برخوردار باشد.

 امکان ندارد که در فضایی مبلمان منزل یا محل کار با دیوار برخورد نداشته باشند. اگر به این نکته در ابتدا توجه نکنید، درآینده دکوراسیون شما دلنشین نخواهد‌بود. متخصصین پین ورک با مهارتی که دارند تجربه خوبی برای شما رقم می‌زنند. 

   4. سادگی نصب را در نظر داشته باشید.

تنها طرح و مدل کاغذ دیواری در زمان خرید اهمیت ندارد، بلکه شما باید به چگونگی نصب آن توجه کنید. به صورت کلی کاغذ دیواری طرح دار مراحل نصب پیچیده‌تری دارد، اما شاید شما بتوانید کاغذدیواری ساده را با کمی جستجو نصب کنید. البته اگر خرید خود را از پین ورک انجام داده باشید، نیاز به نگرانی در رابطه با این موضوع نیست. نصاب اعزامی از سوی پین ورک پس از نصب محل را پاکسازی و تمیز می‌کند.  

   5.جنس کاغذدیواری را بشناسید.

علم پیشرفت کرده‌است، درنتیجه کاغذدیواری نیز با پیشرفت علم متنوع شده‌است. چه چیزی بدتر از این‌که شما پس از خرید متوجه شوید، جنس‌های مناسب‌تری نیز وجود‌داشت. 

در زمان خرید حتما به این نکته توجه داشته باشید، برخی از انواع این کالا همانند کاغذ دیواری سه بعدی باید به غیر از جنس براساس سلیقه انتخاب شوند. 

توجه داشته باشید که تنها برخی از انواع کاغذ دیواری در محیط‌های مرطوب قابل استفاده هستند. به همین دلیل است که شما باید بر اساس فضای خود و کاربردی که درنظر دارید، بهترین جنس کاغذ دیواری را انتخاب کنید. 

سخن آخر

برای فضاسازی جذاب و زیبا در محیط‌هایی که زمان زیادی از شبانه‌روز در آن هستیم، طرح‌های متنوع کاغذ دیواری به کمک ما آمده‌اند. این محصولات در انواع لوکس، اسپرت و چند‌تکه فضای مورد علاقه‌ای را به‌وجود می آورند.

اگر اولین بار است که از این محصولات استفاده می‌کنید و به دنبال دکوراسیونی شگفت‌انگیز هستید، برای ایجاد فضای خاص نیاز به مشاوره با طراحانی مجرب دارید. با نصب اپلیکیشن پین ورک در اولین سفارش خود تخفیف می‌گیرید.سپس کارشناسی ماهر به آدرس شما مراجعه می‌کند و آلبوم کاغذ دیواری منحصربه‌فردی که مناسب شما باشد، معرفی می‌کند. 

زیرسازی حرفه‌ای، سرعت و دقت در نصب، استفاده مناسب از چسب، پاکسازی و تمیز‌کردن نهایی پس از نصب از ویژگی‌های متخصصین پین ‌ورک است. برای ارتباط با  Pinwork و استفاده از خدمات این شرکت، با شماره 87700770-021 تماس بگیرید. 

انتخاب و خرید کاغذ دیواری باکیفیت اتفاقی نیست، بلکه حاصل انتخاب مکانی درست جهت خرید آن است.