هر ساله کارگاه علمدار در روزهای منتهی به نیمه شعبان در تب و تاب تولید پیکسل و سفارش های هیئت های مذهبی برای برگزاری جشن شب ولادت آقا امام زمان بود. گویی هر روزه جشن و مولودی میان بچه های واحد تولید پیکسل برقرار است. امسال اما با سالهای گذشته فرق داشت. نه قرار است هیئتی برگزار شود و نه دوست داران آن حضرت می توانند برای عرض ارادت و برگزاری مولودی نیمه شعبان در کنار یکدیگر جمع شوند. حسرت می خوردیم که امسال دیگر لیاقت نداشتیم برای بچه هیئتی ها پیکسل تولید کنیم و در برگزاری جشن شان در گوشه گوشه ایران سهیم باشیم. اما ورق برگشت. یک سفارش دلچسب برای نیمه شعبان به دستمان رسید که حال دلمان را خوب کند. سفارشی که قرار بود هدیه ای باشد برای سنگر بانان سلامت در برابر ویروس منحوس کرونا!

هدیه همیشه حال آدم را خوب می کند. مخصوصا در زمانی که منتظرش نیستی و یا درگیری و مشغله زیادی داری... مثل کادر درمانی بیمارستان ها که الحق والانصاف در سخت ترین شرایط مشغول به کار هستند! در این روزهایی که ویروس کرونا هر روزه در دنیا قربانیان تازه ای می گیرد، عده ای جانشان را کف دستشان گذاشته اند و مشغول خدمت رسانی به من و شما هستند. با تلاش شبانه روزی و بی وقفه. اما اتفاق خوبی که این میان رخ داده است، همت بلند عزیزانی ست که برای خسته نباشید گفتن به کادر درمانی بیمارستان ها، و برای عرض تبریک به مناسبت ولادت حضرت ولی عصر (عج) در روز نیمه شعبان به فکر تهیه هدیه ای ارزشمند افتاده اند. هدیه ای که هرچند کوچک است اما میتواند برای لحظه ای لبخند بر لب این بلند همتان بنشاند و دلگرمی بزرگی باشد در این روزهای پر تنش.

طی چند روز اخیر به سفارش چندی از دوست داران امام زمان، تولید پیکسل ۴۴ میلیمتری با دو طرح بسیار زیبا و مفهومی را در دست داشتیم که بناست در روز نیمه شعبان و به مناسبت جشن ولادت مولا در بسته بندی هایی که شامل چند هدیه ریز و درشت میشود و پیکسل نیز یکی از آنهاست تقدیم کادر درمانی بیمارستان ها شود. باشد که لبخندی بر لبشان نشاند و دلگرمی کوچکی باشد برای آن بلند همتان که بدانند در این روزهای سخت تنهایشان نگذاشته ایم و به یادشان هستیم.

این پیکسل ها در دو طرح مهیا شده اند که بر روی پیکسل اولین طرح محتوای "تو دست گمشده ها را مگر نمی گیری؟" نقش بسته و بر روی طرح دوم جمله زیبای "او نگاهش نگران من و توست ". که هر دوی این طرح ها هم پر از دلتنگیست و هم سرشار از حال خوب. دلتنگی برای نبود امام زمان مان در این زمانه سخت و حال خوب برای اینکه می دانیم او ناظر بر زندگی ماست و هوایمان را دارد. همین کافیست تا حال دلمان خوب شود!

پیکسل های فوق در سایز ۴۴ میلیمتری و با روکش سلفون مات مخملی ضد خش تولید شده اند. سعی کردیم در ارائه کیفیت چاپ پیکسل ها به بهترین شکل عمل کنیم و با کمترین هزینه، سفارش ارزشمند پیکسل نیمه شعبان را به دست صاحبانش برسانیم. باشد که ما نیز سهم کوچکی در این کار خیر و انسان دوستانه داشته باشیم.

توصیه می کنیم شما نیز با در نظر گرفتن هدیه ای به کوچکی پیکسل و یا چاپ جاکلیدی که هدیه ای کاربردی ست، به دیدن کادر درمانی بیمارستان های شهر خود بروید و به آنها بگویید که دعاگویشان هستید! البته پس از شگست کرونا!!!. باشد که لبخند کوچکی بر لبانشان نقش بندد و برای لحظه ای هرچند کوتاه حال دلشان خوب شود. علمدارپرینت برای این کار خیر و پر از مهربانی در کنارتان خواهد بود و حمایتتان خواهد کرد.