گاهی یک هدیه کوچک، می تواند کارمندی که با تلاش و پشتکار مشغول کارش است را سر شوق آورد!
وقتی آنقدر از جذابیت و کیفیت بالای محیطی که برای فعالیت پرسنل مجموعه ات مهیا کرده ای اطمینان داشته باشی، میدانی که با اشتیاق پیکسل منقش به لوگوی شرکت را به یقه لباسشان خواهند زد و از دیدن این گیفت کوچک لبخندی بر لبشان نقش خواهد بست. این همان کاری ست که شرکت تپسی برای پرسنل خود انجام داده است.
شرکت تپسی با بیش از ۸۰۰ کارمند در کادر اداری خود و رانندگانی متعهد و وقت شناس در بسیاری ازاستان های پرجمعیت کشور مسافرانی را از هر نقطه ای از شهر به مقصدشان در جای دیگری می رساند. آن هم با قیمتی پایین تر از شرکت هایی با فعالیت مشابه. اپلیکیشنی با طراحی زیبا، خدماتی کاربردی و تیم پشتیبانی حرفه ای که رسالتش، هم کمک به رانندگانی ست که هر روزه برای کسب روزی حلال در گرما و بارندگی و نیمه های شب و هر شرایط سخت دیگری اقدام به جا به جایی مسافران میکنند و دیگر برای پیدا کردن مسافر به سختی نیفتاده ودر توافق بر سر هزینه مسیر به مشکل نمی خورند و هم کمک به مسافرانی که برای جا به جا شدن ازین سر شهر تا آن سر شهر به دنبال راننده ای مطمئن می گردند تا با پرداخت هزینه ای معقول به مقصد خود برسند.
چندی پیش سفارش چاپ پیکسل با طرح اختصاصی از شرکت محترم تپسی را در میان سفارشات خود داشتیم که درخواست چاپ پیکسل ۵۸ میلیمتری با لوگوی مینیمال و جذاب تپسی را داشتند. یک پیکسل مات با کیفیت با استفاده از با کیفیت ترین مواد خام پیکسل ، که زیبایی دوچندانی به زمینه بنفش تصویر داد. هرچند که پیکسل براق نیز طرفداران خاص خود را دارد.
چاپ پیکسل سفارشی با انتخاب طرحی به سادگی یک لوگو، انتخاب بسیار مناسبی ست برای نشان زدن بر سینه رانندگان و پیک هایی که خارج از محدوده فیزیکی سازمان فعالیت میکنند. گاهی آنقدر معروف هستی که لازم نیست روی پیکسل نشانی و شماره تماس و هر اطلاعات دیگری را درج کنی. آنقدر مجموعه شناخته شده و شاخصی داری که تنها دیدن پیکسل مزین به لوگوی مجموعه ات همه را به یاد تو خواهد انداخت.شناخته شده و شاخص به بزرگی تپسی