با وجود اینکه سایزهای بسیاری برای تولید پیکسل وجود دارد اما پیکسل ۵۸ میلیمتری را پیکسل بزرگ و پیکسل ۴۴ میلیمتری را تحت عنوان پیکسل کوچک می شناسند. متداولترین سایزهای تولید پیکسل که هر کدام کاربرد خاص خود و طرفداران خود را دارند. شرکت ها با توجه به نوع کاربرد پیکسل مصرفی در مورد انتهاب سایز آن تصمیم می گیرند. برخی ترجیح میدهند پیکسل کوچک باشد و حاویتنها یک لوگوی ساده بر روی آن. برخی پیکسل بزرگ را می پسندند که علاوه بر لوگو محتوای تبلیغاتی بیشتری روی آن جا بگیرد. اما برخی اوقات انتخاب شرکت ها چاپ لوگو به تنهایی و بدون هیچ محتوا و مضمون اضافه ای روی پیکسل بزرگ است که نتیجه کار بسیار مینیمال و جذاب و خاص است.

چاپ پیکسل علی باباعلی بابا یکی از مشتریانی ست که هر بار پیکسل بزرگ را در اولویت سفارش خود قرار می دهد و طی چند مرحله طرح هایی را برای چاپ پیکسل به ما سفارش داده اند که همگی را بر روی مواد خام پیکسل بزرگ و با روکش سلفون مات مخملی ضدخش برای این شرکت محبوب تولید کرده ایم.
علی بابا با وجود اینکه تنها از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده، تبدیل به معتبرترین و بزرگترین سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما و قطار و اتوبوس شده است که توانسته با ارائه انواع خدمات مربوط به سفر درصد بالایی از رضایت مشتریان را بدست آورد. ضمن اینکه اپلیکیشنی ساده و کاربردی دارد که کامل ترین و مطمئن ترین روش تهیه بلیط را می توان با آن تجربه کرد.
چند نمونه از طرح هایی که به سفارش علی بابا و برای کارکردهای مختلف مورد نظر این شرکت تولید کرده ایم در تصاویر زیر قابل مشاهده است:

تولید پیکسل علی بابا

چاپ پیکسل بزرگ علی بابا

چاپ پیکسل اختصاصی علی بابا

پیکسل سفارشی علی بابا

چاپ و طراحی پیکسل علی بابا

چاپ پیکسل علی بابا

چاپ پیکسل با روکش سلفون مات مخملی ضدخش