سال هاست که افراد عکس های خاطره انگیزشان را چاپ می کنند و روی یخچال قرار می دهند. پیکسل مگنتی می تواند جایگزین مناسبی برای عکس هایی که زود فرسوده می شوند باشد.
پیکسل آهنربایی یا همان مگنت، محصول مناسبی برای تولید کنندگانی ست که بصورت تکی از مشتریان سفارش می گیرند. خیلی از افراد به دنبال تولیدکنندگانی هستند که با صبر و حوصله، طرح های خانوادگی و درخواستی آنها را اصلاح و آماده کرده و پیکسل اختصاصی و درخواستیشان را برای ایشان تولید نمایند.مگنت سفارشی با طرح اختصاصی نیز از آن دسته از محصولاتی ست که مورد پسند خریداران تکی است زیرا افراد می توانند عکس های خانوادگی خود را، بدون اینکه خط و خش ببینند، پاره شوند و یا زود مستهلک شوند، مدت زیادی روی یخچال خود نصب کنند و از زیبایی آن بهره ببرند.
پیکسل آهنربایی یا همان مگنت ها علاوه بر روی یخچال، بر لولای در اتاق ها، کمدهای آهنی و هر جای آهنی دیگر قابل نصب هستند.
مگنت یا همان پیکسل آهنربایی برند پاندا، دارای قطعه ی قوی آهنرباست که به صورت مخفی در داخل قطعه تعبیه شده و ظاهر بسیار مناسب و شکیلی دارد، ضمن اینکه در آن از آهنربایی بسیار قوی با قدرت مغناطیسی بالا استفاده شده که به راحتی از روی یخچال جدا نمی شود و با باز و بسته شدن در یخچال نمی افتد که این بسیار نکته ی مهمی در کاربردی بودن محصول نهایی است.
از سوی دیگر چون سفارش پیکسل اختصاصی و همچنین سفارش مگنت با طرح اختصاصی و تکی، به علت بالاتر بودن اجرت تولید آن، قیمت بیشتری دارد، سود بیشتری نیز برای تولید کننده باقی می ماند. از این رو پیشنهاد تیم ما به تولیدکنندگانی که با یوزر نهایی و خریداران تکی در تماس هستند، پیکسل آهنربایی یا همان پیکسل مگنتی ست.
همچنین برای بازاریابی برای تبلیغات شرکت ها و فروشگاه ها و ... میتوان سفارش عمده ی پیکسل آهنربایی نیز گرفت. باید به آنها پیشنهاد داد طرحی زیبا را برای مگنت انتخاب کرده و در گوشه ای از تصویر نیز نام یا لوگوی شرکت را اضافه کنند و مگنت را بصورت عمده تولید کرده تا آن فروشگاه، شرکت و یا... با هدیه دادن مگنت به مشتریان خود روشی نو در تبلیغات را به کار بندد. از سوی دیگر چون پیکسل مگنتی مذکور، تنها حاوی نام،لوگوی،شماره تماس و ... آن مجموعه و در واقع تنها حاوی پیام تبلیغاتی نیست و مزین به تصویری جون منظره ای زیبا، کاشی کاری سنتی و نقوش اسلیمی و یا طرحی فانتزی ست، مورد استفاده و اقبال مشتریان نیز قرار خواهد گرفت و می توان آسوده خاطر بود که همیشه نام، شماره تماس و تبلیغات مجموعه و یا شرکت روی یخچال مخاطبین قرار دارد تا یادآور مراجعه ها و خریدهای بعدی باشد.