۱۸ ذی حجه یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان است که با مدح امیرالمومنین و در گرامی داشت مقام ولایت ایشان در سالروز واقعه بزرگ و تاریخی غدیر خم برگزار می گردد.
شیعیان محب آن حضرت به زیارت سادات رفته و طلب عیدی می کنند. عیدی ای که به دستان سید آل علی تبرک شده و هدیه ای ارزشمند و گرانبها که همیشه آن را نزد خود نگاه می دارند.
ما در گروه فرهنگی هنری علمدار پیکسل هایی را مزین به نام مبارک حضرت امیر تحت عنوان پیکسل غدیر تدارک دیده ایم که که پیشنهاد می کنیم سادات به عنوان عیدی غدیر به میهمانان خود هدیه دهند. هدیه ای کاربردی، زیبا و درخور.
همچنین میتوان نام شریف سید بزرگوار و یا سال تحویل هدیه به دوست داران آن حضرت را به هر یک از طرح های پیشنهادی پیکسل عید غدیر مجموعه علمدار اضافه کرد تا عیدی پیکسل غدیر بدل به هدیه ای ماندگار شود.
طرح هایی که تیم طراحان مجموعه علمدار گرافیک طراحی و تدارک دیده اند را در اختیار سادات عزیز و برگزار کنندگان هیئت های مذهبی می گذاریم تا با هماهنگی با گروه تولیدی ما اقدام به ثبت سفارش پیکسل عید غدیر نمایند.

نمونه طرح های پیکسل عید غدیر:

پیکسل عید غدیر

پیکسل غدیر

پیکسل عید غدیر

پیکسل عید غدیر

پیکسل عید غدیر

پیکسل عید غدیر

تولید پیکسل عید غدیر

خرید پیکسل عید غدیر

خرید پیکسل غدیر

پیکسل عید غدیر

سفارش پیکسل عید غدیر

شما میتوانید جهت خرید و سفارش پیکسل عید غدیر با شماره دفتر علمدار 88014541-021 و یا با آیدی تلگرام @AlamdarSupport تماس بگیرید.