اگر تولید کننده ی پیکسل هستید، این مقاله را با دقت بخوانید!
پیکسل، مگنت، جاکلیدی و ... محصولی زینتی هستند که قرار است بجز کاربردی بودنشان، فضایی را زیباتر کنند.
درست است که کیفیت مواد خام پیکسل بکار گرفته شده بسیار حائض اهمیت است و در طول عمر پیکسل و مدت زمان کارکرد آن، جلوه بخشیدن به طرح، کارکرد بهتر و راحت تر در صورت مرغوبیت سوزن بکار گرفته شده و ... تاثیرگذارند، اما چیزی که توجه مخاطب را برای خرید پیکسل، مگنت ، جاکلیدی و ... به خود جلب می کند، طرحی ست که بر روی آن نقش بسته است.
نکاتی در این حیث قابل تاًمل است که به آنها می پردازیم:
🔸 باید برای هر سلیقه ای طرحی را مهیا ساخت. کودک، نوجوان، جوان و یا میان سال. طرح مورد نیاز یک کودک برای پیکسلی که روی کوله پشتی خود بزند، با طرحی که مردی میان سال برای جاکلیدی خود می پسندد، قطعاً متفاوت است. باید تلاش کنید سلیقه ی هر قشری را تاًمین کنید. آرشیوی جامع از طرح های متنوع تدارک ببینید تا خریدار، نه تنها اشتیاق به خرید پیدا کند، بلکه مردد بین طرح های متنوعی که برایش تدارک دیده اید، ناگزیر مجبور به انتخاب و خرید چندین پیکسل و جاکلیدی و ... شود.
🔸 عکس های با کیفیت را برای چاپ پیکسل انتخاب کنید. نقش و نگار روی پیکسل هرچقدر هم که زیبا باشد، اما اگر تار، بی کیفیت و یا محو باشد، مورد استقبال قرار نخواهد گرفت. سایت هایی که تصاویر با کیفیت بالا به صورت رایگان و یا برای فروش عرضه می کنند را مشاهده کنید و از میان آنها طرح هایتان را انتخاب کنید که هم از کیفیت آنها مطمئن باشید و هم از رضایت طراح برای استفاده از طرح هایش.
🔸 از هزینه کردن برای طراحی نترسید! میان انبوهی از طراحان جوان کشورمان، بگردید و آنان که سلیقه شان به شما نزدیک تر است را برگزینید و طرحی را برای طراحی پیکسل سفارش دهید. داشتن طرح اختصاصی که متعلق به برند شماست و کسی اجازه تکثیر آن را ندارد و دسترسی به فایل با کیفیت طرح اختصاصی شما را ندارد، منجر به برگزیده شدن برند شما میان فروشگاه ها و تمایل آنها برای همکاری با شما و فروش پیکسل ها و مگنت ها و جاکلیدی هایتان خواهد شد.

🔸 بدون اجازه از طرح هیچ طراحی استفاده نکنید. این کار غیر اخلاقی ست.