۱۸ ذی حجه سال دهم قمری بود که یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان شکل گرفت. واقعه ای به وسعت هزاران نفر... واقعه ی غدیر خم... حتما دیدنی بوده است لحظه ای که دستان امیر بر دستان حضرت رسول بالا میرفته... در میان سکوت جمعیت... نفس ها حبس در سینه... صدای رسای من کنت مولاه فهذا علی مولاه  که تا ابد در گوش تاریخ طنین انداز خواهد بود...
منت بر سر ماست که شیعه ی شما هستیم آقا...


پیش چشم همه دست پسر بنت اسد
بین دست پسر آمنه بالا می رفت
سید حمیدرضا برقعی

سال هاست که شیعیان محب علی در روز عید ولایت به زیارت سادات آن حضرت مشرف شده و روی سادات را بوسه می زنند تا ارادت خود را به آل علی و نسل علی ابراز دارند. سپس هدیه ای را به تبرکی جد ایشان طلب می کنند که همیشه سادات از پیش خود را مهیای عیدی برای غدیر که بسیار قابل و ارزشمند هستند کرده اند. این عیدی غدیر همیشه به عنوان تبرک توسط شیعیان و محبان آن حضرت نگهداری خواهند شد.
گروه فرهنگی هنری علمدار، پیشتاز در عرضه تولید پیکسل مذهبی با افتخار طرح هایی را مزین به نام امیرالمومنین و در وصف عید غدیر طراحی نموده، و با نقش زدن بر روی پیکسل، جاکلیدی، مگنت، ماگ و ساک پارچه ای آماده ارائه ی خدمت به سادات بزرگوار و همچنین گروه ها و هیئت های مذهبی می باشد.
سادات بزرگوار می توانند با انتخاب طرح های مناسب پیکسل عید غدیر که تیم طراحان علمدار تدارک دیده اند، پیکسل هایی را به مجموعه علمدار سفارش داده، تا نام سید گرامی، سال توزیع هدایا و هر جمله درخواستی دیگری به طرح اصلی اضافه شده و پیکسل غدیر را برای هدیه دادن در آن روز بزرگ به دستشان برسانیم.
افتخاریست که برای برگزاری هرچه باشکوه تر عید غدیر در کنار سادات گرانقدر مولا باشیم و کمکی هرچند کوچک کنیم در جهت برگزاری هرچه بهتر مراسمات ایشان در این عید سادات.

شما میتوانید جهت مشاهده نمونه طرح های پیشنهادی گروه فرهنگی علمدار به مناسبت عید غدیر و همچنین جهت خرید و سفارش پیکسل عید غدیر اینجا کلیک کنید.