تولید و چاپ پیکسل سفارشی

پیش از آنکه برای سفارش و چاپ پیکسل دست بکار شوید، همراه ما شوید تا قدم به قدم، مراحل تولید و انواع مواد بکار گرفته شده در تولید پیکسل را با یکدیگر بررسی کنیم، و به شما نشان دهیم چرا مدعی تولید و چاپ پیکسل در «بالاترین سطح کیفی» هستیم. کیفیتی که حاصل بیش از ۶ سال تحقیق و بررسی و آنالیز انواع مواد خام و مصرفی، انواع دستگاه ها و حتی دنیایی از برند ها و تولید کننده های محصولات و ملزومات مرتبط چاپ پیکسل است.

ما در تیم علمدار، آماده تولید و چاپ انواع پیکسل سوزنی (پیکسل سنجاقی) ، پیکسل مگنتی و پیکسل جاکلیدی هستیم که در این بخش به تفصیل به توضیح در رابطه با پیکسل سوزنی خواهیم پرداخت.

◾️ در قدم نخست، به بررسی انواع ابعاد و سایز‌بندی پیکسل می پردازیم:

در حال حاضر تیم ما، قادر به چاپ پیکسل در ۲ سایز ۴۴ میلی متری و ۵۸ میلی متری می باشد که رایج ترین و متداول ترین ابعاد مورد استفاده در ایران هستند. پیشنهاد تیم ما، پیکسل ۴۴ میلی متری برای طرح های ساده تر، -مثل یک لوگو و نشان تجاری که قرار است یقه ی کتی را زینت بخشند- و پیکسل ۵۸ میلی متری برای تصاویر شلوغ تر -مثل طرح هایی که مزین به جمله یا شماره تماس و آدرسی جهت تبلیغات هستند- می باشد. البته این مطلب کاملا به سلیقه ی مخاطب بستگی دارد و انتخاب سایز پیکسل به عهده مشتریست.

◾️ در گام بعدی، کیفیت پیکسل خام را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

مواد خام و قطعات فلزی که تیم ما برای چاپ پیکسل از آن بهره می برند از بهترین مواد خام پیکسل تشکیل شده است. روی پیکسل دارای قوس منحنی شکل زیبا، به اندازه و مناسبی ست که طرح چاپ شده را به خوبی به نمایش می گذارد. لبه های کاغذ در پیکسل پرچ شده، به درستی چین منظم و یکسانی خورده و به همین علت پشت کار نیز ظاهر بسیار مرتب و شکیلی دارد. همچنین از پارگی کاغذ، بیرون زدگی آن و هرگونه خرابی ازین دست خبری نیست. در پشت پیکسل، سوزن یک تکه چینی تعبیه شده، که کاملا تیز بوده و به هیچ وجه موجب سوراخ یا نخ کش شدن پارچه محل نصب نمی گردد. سوزن به درستی در جای خود قرار گرفته، فیکس شده و اصلا لق نمیزند. همچنین، قطعه فلزی مواد خام پیکسل براق و صیقلی ست که زیبایی آن را دو چندان می کند.در مجموع، در مورد مواد خام پیکسل علمدار، بالاترین کیفیت مورد انتظار مصرف کننده نهایی تامین می گردد.

◾️ وقت آن است که انواع روکش پیکسل را برشماریم:

روکش پیکسل لایه ای محافظ است که باعث ماندگاری و طول عمر بیشتر آن می گردد. انواع مختلفی دارد که هر کدام مزیتی نسبت به دیگری دارند. از جمله طلق، سلفون براق، سلفون مات و سلفون مات مخملی ضد خش. البته انواع سلفون ها محدود به اینها نیستند اما معمولا برای چاپ پیکسل تنها از همین مدل ها استفاده می شود.

طلق متداول ترین روکش پیکسل است که با وجود ماندگاری بالا، می توان گفت از زیبایی طرح پیکسل می کاهد.علت هم این است که نور را شدیدا بازتاب داده و گاهی حتی طرح پیکسل به راحتی دیده نمی شود.

سلفون براق اصلا به براقی طلق نیست و مشکلی هنگام بازتاب نور ایجاد نمی کند، ضمن اینکه ظاهر زیبایی نیز به پیکسل می دهد.

سلفون مات متداول تر از سایر انواع سلفون هاست که بسیار چشم نواز و پر طرفدار است و اصلا مشکل بازتاب نور ندارد.

و در نهایت سلفون مات ضد خش مخملی که زیبایی طرح روی کاغذ پیکسل را دوچندان کرده و بسیار جلا و برق به آن می افزاید، از محبوب ترین انواع سلفون هاست. ضمن اینکه ضد خش بوده و مثل سایر سلفون ها دچار خط و خش و خرابی نمی شود و ازین رو طول عمر پیکسل را بالا می برد. هرچند که قیمت بالاتری نسبت به سایر روکش ها دارد.

ما در تیم علمدار مجهز به دستگاه لمینیتور بوده و آماده چاپ پیکسل با همه ی انواع روکش ها به خواست و سلیقه ی شما خوبان هستیم. و تلاش می کنیم تا با مشاوره ی صحیح به لحاظ کیفیت و قیمت با توجه به نوع مصرف و تیراژ مورد نظر در سفارش پیکسل شما، بهترین انتخاب را پیش رویتان بگذاریم.

برای کسب اطلاعات جامع تر و انتخاب بهتر نوع روکش پیکسل سفارشی خود، توصیه می کنیم مقاله انواع روکش های مورد استفاده بر روی پیکسل را مطالعه کرده و تصویر مربوط به سلفون ها را مشاهده نمایید.

◾️ و اما مهم ترین بخش تولید پیکسل، کیفیت چاپ پیکسل:

پرینتر چاپ پیکسل: ما در تیم علمدار، با حساسیتی زیاد و دقتی وصف نشدنی، پس از تحقیق و بررسی های فراوان، بهترین چاپگر های مورد نیاز برای چاپ پیکسل را برگزیده و خریداری نمودیم. چندین پرینتر جوهر افشان در کارگاه تولیدی ما موجود است که با کیفیت بالایی که دارند ریزترین جزئیات را با بالاترین دقت و کیفیت به چاپ می رسانند. ازین روست که پیکسل های چاپ شده توسط تیم ما تفاوت حائض اهمیتی به لحاظ کیفیت و زیبایی با پیکسل هایی که با پرینترهای لیزری چاپ شده اند را داراست.

کاغذ چاپ پیکسل: بدون اغراق سالها برای انتخاب بهترین کاغذ زمان گذاشته و هزینه کردیم، ازین رو مدعی هستیم بهترین نوع کاغذ فتو گلاسه را برای چاپ پیکسل هایمان در دست داریم. کاغذ هایی اعلا با جذب جوهر مناسب و شفافیتی مثال زدنی.

جوهر چاپ پیکسل: اگر فعالیت شما اندکی با چاپ و کاغذ و... در ارتباط باشد، حتما در جریان هستید که خانواده ی جوهرها چقدر وسیع و گسترده است!‌ از جوهرهای ارزان که حتی گالنی به فروش می رسند تا جوهرهای اورجینال که توسط بهترین تولید کنندگان دستگاه های چاپ تولید شده اند. شاید اینطور به نظر برسد که اختلاف کیفیت در چاپ جوهر های متوسط تا اعلی آنقدرها هم زیاد نیست، اما ما برای کمترین اختلاف ها اهمیت، و برای بالاترین کیفیت ها ارزش و اعتبار قائلیم و همیشه بالاترین کیفیت انتخاب ماست. ازین رو ما در تیم علمدار برای چاپ پیکسل های خود از جوهرهای اورجینال کره ای بهره می بریم تا شاهد بالاترین سطح از کیفیت چاپ پیکسل باشیم.

◾️ در این بخش به معرفی چند شرکت سرشناس و برند مطرح که تا بحال با آنها همکاری داشته ایم خواهیم پرداخت:

چاپ پیکسل تپسی

شرکت تپسی که حتما در طول ماه گذرتان به استفاده از اپلیکیشن کاربردی آن می افتد یکی از مشتریان دوست داشتنی ما هستند که به درخواست این شرکت محترم پیکسل بزرگ سایز ۵۸ میلیمتری با بالاترین کیفیت چاپ پیکسل و روکش سلفون مات مخملی ضدخش تولید گردیده است. شرکتی که با بیش از ۸۰۰ کارمند در کادر اداری خود و رانندگانی متعهد و وقت شناس در بسیاری از استان های پرجمعیت کشور مسافرانی را از هر نقطه ای از شهر به مقصدشان در جای دیگری می رساند و پیوسته در حال خدمت رسانی به هم میهنان و  کمک به کسب روزی حلال رانندگان می باشد.
تولید پیکسل به سفارش مجموعه ماهان تیموری

موسسه آموزشی ماهان تیموری:
ماهان تیموری، مدرس دوره های مختلف موفقیت و خلق ثروت است که با استفاده از تکنیک های روز افزایش فروش و همچنبن مباحث هوش مالی کسب و کار و زندگی خود را در کمترین زمان بهبود بخشید و پیوسته در تلاش برای تعلیم و انتقال این مفاهیم به دوستداران ثروت افزایی و پیشرفت و موفقیت است. وی از شعارهایی برای تفهیم مطالبی که تعلیم می دهد بهره میگیرد که برای مثال می توان به " طلاش کن" ، "امروز روز توئه" ، "بهانه ممنوع" ، ، "خودت رو از نو بساز" و ... اشاره کرد که جملاتی کوتاه اما کلیدی و پر مغز هستند و افراد را به سمت تلاش بیشتر برای رسیدن به موفقیت هدایت می کنند. 

چاپ پیکسل سفارشی دانشگاه شهید بهشتیدانشگاه شهید بهشتی:
دانشگاه شهید بهشتی که در سال  ۱۳۳۸ تاسیس شده یکی از معتبرترین دانشگاه های دولتی ایران و دارای رتبه پنجم علمی در میان دانشگاه های داخل کشور است که ۱۹ دانشکده، ۱۰ پژوهشکده و ۹ مرکز تحقیقاتی دارد و تاکنون بیش از ۴۳ هزار دانشجو از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.
تاکنون طی همکاری گروه فرهنگی هنری علمدار با این دانشکده تعداد قابل توجهی پیکسل در سایز ۴۴ میلیمتری و با سلفون مات مخملی ضد خش با لوگوی این دانشگاه تولید گردیده است. پیکسل هایی برای ورودی های جدید دانشگاه و همچنین پیکسل هایی برای کافه بهشت دانشگاه طراحی و تولید گردیده است

چاپ پیکسل به سفارش شرکت علی بابا

علی بابا بزرگترین و معتبرترین سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس در کشور است که از سال ۱۳۹۳ تاکنون مسافرین بسیاری را برای تجربه خرید آسان بلیط همراهی نموده است.
علی بابا طی سالهای فعالیت خود اعتبار زیادی نزد مشتریان کسب کرده.سرعت سادگی خرید بلیط هواپیما،‌اعتبار و خوشنامی، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما و پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته، رتبه یک فروش بلیط را از آن علی بابا کرده است.
تاکنون ما در گروه فرهنگی هنری علمدار طی چندین سفارش پیکسل متفاوت، تعداد زیادی پیکسل ۵۸ میلیمتری را با بالاترین کیفیت چاپ پیکسل و روکش سلفون مات مخملی ضد خش با طرح های متفاوتی برای شرکت علی بابا تولید کرده ایم که عکس فوق یکی از این طرح پیکسل هاست.

چاپ پیکسل شهرداری تهران

شهرداری تهران : دوچرخه سواری درصد ناچیزی از کل جریان ترافیک را به خود اختصاص می دهد، ولی مزایای آن به ویژه در بافت های تاریخی و ارزشمند، توجه به آن را ضروری می نماید. شهرداری تهران در راستای کمک به کنترل ترافیک شهری و کاهش آلودگی هوای تهران هر ساله اقدامات زیادی را انجام میدهد. از جمله راه اندازی ایستگاه های دوچرخه بیدود و یا اختصاص فضایی از خیابان های سطح شهر به دوچرخه سواران و ...
پیکسل های فوق نمونه یکی از طرح هایی ست که تحت عنوان حمل و نقل پاک برای شهرداری تهران با کیفیت چاپ درجه یک و روکش سلفون براق توسط گروه فرهنگی هنری علمدار تولید گردید.

چاپ و طراحی پیکسل به سفارش کمیته امداد امام خمینی

کمیته امداد امام خمینی از جمله اولین نهادهایی است که پس از گذشت مدت کمی از پیروزی انقلاب توسط آیت الله خمینی رهبر فقید انقلاب با هدف ساماندهی و رسیدگی به وضعیت معیشت امور محرومان و نیازمندان کشور تاسیس شد. این نهاد با هدف کمک رسانی هرچه دقیق تر و تاثیرگذار تر دارای شعب بسیاری در سرتاسر کشور می باشد.
چندی پیش ما در گروه فرهنگی هنری علمدار تعدادی پیکسل به سفارش کمیته امداد امام خمینی واحد شهرستان اراک تولید کردیم که با کیفیت بالایی که داشت مورد رضایت و استقبال عزیزان در این نهاد مردمی قرار گرفت.

چاپ پیکسل 22 بهمن به سفارش حوزه هنری

موسسه حوزه هنری وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی از عمده ترین متولیان فرهنگی هنری کشور است که فعالیت گسترده ای در زمینه های مختلف همچون تولید و انتشار چندین عنوان نشریه، آموزش رشته های مختلف هنری، تهیه کنندگی و ساخت فیلم، تولید فیلمنامه، پشتیبانی از گروه های هنری در زمینه های گوناگون و ... دارد.
"افتخار به گذشته، امید به آینده" شعار چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است که اتفاقا عنوان مسابقه طراحی ای که توسط حوزه هنری میان عده ای از گرافیست ها و طراحان پوستر برگذار گردید نیز بوده است. تعداد زیادی از طرح های حوزه هنری با این مظمون توسط گروه فرهنگی هنری علمدار و به سفارش حوزه هنری بصورت پیکسل تولید گردید که تصویر فوق یکی از آن طرح هاست که در قالب پیکسل های ۵۸ میلیمتری با روکش سلفون مات مخملی ضد خش تولید گردید.

آهن آنلاین :

یکی از معتبرترین سایت ها در زمینه عرضه و فروش انواع مشتقات و فرم های مربوط به آهن، آهن آنلاین است که علاوه بر تسهیل خرید و فروش در این حوزه، به اطلاع رسانی شفاف و دقیق درباره قیمت ها و اخبار مرتبط می پردازد. آهن آنلاین به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان آهن آلات و ارائه دهنده خدمات به سازمانها و نهادهای دولتی، شرکتهای خصوصی و اشخاص از معتبرترین ها و بزرگترین شرکت ها در این زمینه است. تصویر مقابل مربوط به سفارش مگنت ۵۸ میلیمتری به مجموعه علمدار است که تصویر تمامی پرسنل این شرکت بزرگ را به عنوان پیکسل مگنتی سفارش داده اند. محصول مذکور با بالاترین کیفیت چاپ و روکش سلفون مات مخملی ضدخش تولید گردید که این تصویر تنها یکی از سفارشات شرکت بزرگ آهن آنلاین به مجموعه فرهنگی علمدار می باشد.

بانک سپه:

تجربه همکاری با بانک سپه یکی از جالب ترین سفارشات ما در گروه فرهنگی هنری علمدار بود. از این جهت که باید طرح عکاسی شده از سکه های قدیمی که همگی واقعی و عتیقه به حساب می آمدند را بر روی پیکسل ها چاپ می کردیم. ۷ طرح مختلف که تصویر مقابل تنها یکی از آنها را نشان می دهد که همه این طرح ها مزین به لوگوی بانک سپه بودند. پیکسل سفارشی بانک سپه در ۲ سایز پیکسل ۴۴ میلیمتری و پیکسل ۳۲ میلیمتری تولید شدند که در این تصویر یکی از طرح ها را در سایز پیکسل ۳۲ میلیمتری مشاهده می کنید. بانک سپه نخستین بانک ایرانیست که نزدیک به یک قرن قدمت دارد و به عنوان یکی از مهمترین نهادهای مالی و اقتصادی کشور فعالیت می کند.

سوره مهر:

شرکت انتشارات سوره مهر متولی انتشارات حوزه هنری است و طراحی و تولید محتوا، انتشار و توزیع کتاب و نشریات و سایر اقلام فرهنگی این مجموعه به عهده سوره مهر است. علاوه بر این اقدامات بخش فروشگاهی این مجموعه نیز واقع در میدان انقلاب به عرضه تولیدات انتشارات سوره مهر و سایر اقلام فرهنگی می پردازد. به سفارش سوره مهر پیکسل هایی با طرح سفارشی در سایز ۵۸ میلیمتری مزین به لوگوی سوره مهر تولید گردید که تصویر مقابل یکی از آنهاست. سفارشات سوره مهر با روکش سلفون مات مخملی ضدخش تولید شدند که علاوه بر ماندگاری بالاتر نسبت به سلفون مات معمولی، جذابیت قابل توجهی به طرح چاپ شده می دهد.

سازمان بهداشت جهانی

World Health Organization که مخفف آن را WHO می نامند نام سازمان بهداشت جهانیست که مقر اصلی آن ژنو است و در ایران نیز فعالیت می کند. WHO یکی از آژانس های تخصصی سازمان ملل متحد می باشد که اهم فعالیت های آن در حوزه بهداشت جامعه است. طی سفارشی چند طرح درخواستی با لوگوی سازمان بهداشت جهانی و یا طرح های مربوط به حوزه فعالیت ایشان در فرم پیکسل ۵۸ میلیمتری تولید گردید که تصویر مقابل تنها یکی از این طرح هاست و مربوط به لوگوی سازمان می باشد. برای مشاهده سایر تصاویر مربوط به این سفارش می توانید به صفحه نمونه کارها سر بزنید. سفارش مذکور نیز مزین به روکش سلفون مات مخملی ضدخش می باشد و با بهترین کیفیت ممکن و سخت گیری هرچه تمام تر در کیفیت تولید گردیده است.

موسسه مهندسان برق و الکترونیک

که به IEEE معروف است و مخفف The Institute of Electrical and Electronics Engineers می باشد نام یک سازمان بین المللی غیر انتفاعی و حرفه ای است که هدف آن پیشبرد فناوری به صورت عام و حوزه های وابسته به کامپیوتر و مهندسی برق و موضوعات مرتبط به آن بطور تخصصی است.این موسسه در ۱۶۰ کشور جهان فعالیت می کند و بیش از ۴۰۰ هزار نفر عضو دارد. طی سفارشی که از جانب این سازمان به علمدار داده شد تعدادی پیکسل با لوگو و محتوای مربوط به IEEE تولید گردید که تصویر مقابل یکی از آنه طرح هاست. به سفارش IEEE چاپ پیکسل بر روی سایز ۴۴ میلیمتری صورت گرفت و روکش آن با سلفون مات مخملی ضدخش کشیده شده که علاوه بر مقاومت بالایی که دارد جلوه خوبی به تصویر چاپ شده داده است.

◾️ و برای نکته ی آخر باید گفت که در صورت تمایل شما خریداران گرامی، پیکسل اختصاصی شما قابل تحویل به صورت تعبیه شده در کارت و یا بدون کارت می باشد که هنگام ثبت سفارش می توانید به این نکته اشاره فرمایید.

ما در تیم علمدار گرد هم آمده ایم، تا با سخت گیری در کیفیت و تلاش برای ارائه محصول با مناسبترین قیمت موجبات رضایت خریداران خود را جلب کنیم.

با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش خرید پیکسل خام و مشاوره چاپ پیکسل با مشاوران ما تماس بگیرید!
info@alamdarprint.com
021-88014541