در همایش ها، مراسمات تشریفاتی، نشست ها و جلسات، هیئت های مذهبی و سمینارها، همیشه عده ای از افراد هستند که به عنوان میزبان، برگزار کننده و صاحب مراسم شناخته شده و نقش هماهنگی امور را بر عهده دارند. گاهی با توجه به شلوغ بودن و حجم زیاد جمعیت حاضر، شناسایی تیم هماهنگی در میان جمعیت، با مشکل مواجه می شود و افراد برای پیدا کردن سایر پرسنل و هم تیمی های خود به زحمت می افتند.
راه حل بی دردسر و کم هزینه ای را به شما پیشنهاد میکنیم:
پیکسل
چنانچه تیم هماهنگی و برگزار کننده ی مراسمات، همگی پیکسل های متحد الشکلی را روی سینه ی خود نصب کنند، هم کار هماهنگی و پیدا کردن اشخاص در گروه به سهولت انجام شده، و هم در صورت بروز هر سوالی برای شرکت کنندگان در مراسمات و نیاز به ارتباط با مسئولین برگزاری، مسئولین به راحتی قابل شناسایی در میان جمعیت هستند و شرکت کنندگان گیج و بی جواب در میان جمعیت به دنبال مسئولی برای پاسخ به سوالاتشان نخواهند گشت.

چه طرح هایی مناسب پرسنل برگزاری مراسمات است؟
برای تیم هماهنگی، از الفاظ و کلماتی چون <تشریفات> ، <مسئول هماهنگی> ، <ارتباطات> و ... که نشان دهنده ی سمت و نقش فرد در تیم هماهنگیست میتوان بر روی پیکسل سفارشی استفاده کرد و یا لوگوی گروه و شرکت و NGO و ... را رو پیکسل چاپ کرد و به روی سینه ی پرسنل نصب کرد. همچنین برای هیئت های مذهبی میتوان نام و لوگوی هیئت، اسامی طراحی شده ی نام ائمه علیهاالسلام، سال تاسیس هیئت و یا سمت هر کدام از برگزار کنندگان مثل خادمین مراسم، کفشداری ها، چای خانه و ... را روی پیکسل ها نقش زده و به پرسنل برای استفاده در شب مراسم تحویل داد.
تصویر زیر نمونه ای از پیکسل سفارشی با طرح اختصاصی است که تحت عنوان <دلیل الزائر> به معنی راهنمای زائر بوسیله ی طراحان محترم مجموعه فرهنگی هنری علمدار طراحی، و برای استفاده ی خادمین مرقد شریف امیرالمومنین (ع) در نجف اشرف ارسال گردیده است که با استفاده ی ایشان ازین پیکسل ها و نصب بر روی لباس خدام، ایشان قابل شناسایی در میان جمعیت بوده و از منظر دیگر نظم و یکنواختی به یونیفرم پرسنل بخشیده است.

همچنین میتوان:
۱- لوگوی مجموعه، عنوان همایش و زمان برگزاری آن را در همایش ها و سمینار ها و نشست ها
۲- نام هیئت، طرحی از اسماء متبرکه ائمه علیهاالسلام سال تاسیس هیئت، سال محرم یا رمضان برگزاری مراسم، لوگوی هیئت و ... را در هیئات و مراسمات مذهبی
۳- پیام اخلاقی و اجتماعی NGO ها و گروه های فعال در زمینه های فرهنگی و فعالان محیط زیست که برای توزیع میام عموم مردم مهیا میشوند
۴-لوگوی مجموعه،شرکت،فروشگاه و ... را به عنوان گیفت تبلیغاتی
۵- و ...
را با هر طرحی که مدنظر دارید و دوست می دارید، در تیراژ مورد نظر شما طراحی و تحت عنوان پیکسل سفارشی تولید نمود.
اما آیا تایپ یک عنوان یا نشان بر روی پیکسل زیباست و یا جذابیت دارد؟
پاسخ ساده ست؛ خیر!
تیم طراحی و دیزاین گروه فرهنگی هنری علمدار، متشکل از چندین طراح خبره و کار آزموده، در خدمت شما هستند.
کافیست نام و عنوان مورد نیاز، لوگوی مجموعه ی خود و یا هر طرح و نماد بخصوصی را که در نظر دارید، در اختیار تیم طراحی و چاپ پیکسل علمدار قرار دهید، تا در کمترین زمان ممکن طرح مورد نیاز شما با امکان اصلاح و ویرایش آماده شده و تا آخرین مرحله از طراحی که طرح مورد رضایت و پسند شما قرار گیرد، و بر روی پیکسل سفارشی شما نقش بندد، شما را همراهی کنند.
پیکسل با طرح اختصاصی و سفارشی خود را، در تیراژ مورد نظر در کمترین زمان ممکن و با کیفیتی مثال زدنی از تیم طراحی و تولید پیکسل علمدار تحویل بگیرید.